Обговорили напрямки розвитку організації в сучасних умовах. Адже саме зараз – важливе завдання: реалізувати програму національного визволення та державотворення.
Правий сектор відкритий до співпраці з кожним небайдужим, свідомим і досвідченим у своїй сфері українцем. Спільними зусиллями, малими але впевненими кроками, модна збудувати Українську Самостійну Соборну Державу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ