Працівники Тернопільського управління Держпродспоживслужби перевірили відповідність міської водойми та прилеглих до неї пляжів вимогам законодавства. Експерти взяли зразки води й піску з найбільш популярних станом на сьогодні місць масового скупчення відпочивальників у Файному місті, – пише БезТабу.
Зокрема, дослідили пляж «Циганка», відкритий басейн оздоровчого клубу «Нептун», що в парку «Топільче», та Дальній пляж. Зібрані взірці піску перевіряли на наявність різновидів паразитів, відкладень личинок гельмінтів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На щастя, під час проведення бактеріологічного, паразитологічного, органолептичного, міміко-фізичного досліджень спеціалісти не зафіксували загрозливих відхилень, котрі б порушували санітарно-гігієнічні норми, – зауважили в Держпродспоживслужбі.