У Тернополі на газовій заправці вибухнуло таксі
Вчора, 16 серпня на газовій заправці на вулиці Галицькій вибухнуло таксі, повідомляє сайт УНІАН.
Диспетчер фірми таксі «Економ» запевнила, що водій не постраждав.
В обласному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій повідомили, що до них виклик не надходив, а в обласному управлінні Держпраці сказали, що не мають інформації про вибух, а провести перевірку балонів у місцевих автомобілях таксі не зможуть, доки до них офіційно не звернеться котрась фізична особа з проханням це зробити через загрозу її життю.
До слова, станом на 17 серпня АГНКС “Фактор нафтогаз” працює.
Останні новини:
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті