У Тернополі стріляли в поліцейську (Відео)
15 серпня близько сімнадцятої години по вулиці Назарія Яремчука невідомий стріляв у поліцейську. Влучив у плече. Працівник поліціх одразу і зрозуміла, що сталося. Чоловік, якого покликала на допомогу, запідозрив що це поранення. Жінку госпіталізували. Куля застрягла в руці, тому було прийнято рішення про оперативне втручання.
Було встановлено, що постріл здійснив 29-річний тернополянин, – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Тернопільського відділу поліції Богдан Гульман. Чоловік здійснив постріл із балкону квартири, де мешкає його дівчина і де він проводить ремонт. Стрілка затримали.
Свій вчинок він пояснює тим, що хотів просто налякати дівчину, а те, що вона була у поліцейській формі – не помітив. Пневматичну гвинтівку, з якої молодик стріляв, він добровільно віддав правоохоронцям. Кримінальне провадження розпочато за частиною 4 статті 296 ККУ. Зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- По 50 тисяч гривень отримають власники 12 квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки
- «Українська команда» Тернопільщини передала допомогу воїнам 160-ї бригади
- У Копичинецькій громаді запланували санітарний відстріл хижих тварин
- Тернопільські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з джиу-джитсу