Про це йдеться в розслідуванні Deutsche Welle.
За інформацією видання, ліквідатори збанкрутілої “Мрії” за дорученням кредиторів розшукують по всьому світу майно Гути з метою покрити принаймні частину збитків, завданих ним інвесторам. У судових документах з Кіпру йдеться про замороження активів десятків офшорних фірм, бенефіціаром яких є олігарх чи члени його родини.
Перегляньте також:
- 5 грудня у Тернополі відбудеться урочисте освячення Різдвяної шопки на Театральному майдані
- На Тернопільщині є робота з зарплатою 50 тисяч гривень
“Кредитори вважають, що саме через ці фірми незаконно виводилися мільйони євро, що, зрештою, і призвело до банкрутства “Мрії”, – розповідають журналісти.
Але, пише DW, продаж так і не відбулася, оскільки суд на Кіпрі заборонив продавати об’єкт за клопотанням ліквідаторів кіпрської Mriya Agro Holding Public Limited – материнської структури холдингу “Мрія”.
“Заборона на продаж була внесена до реєстру на тиждень раніше, ніж договір купівлі-продажу. Як свідчить витяг з реєстру майнових прав, місцевий суд у Гарміш-Партенкірхені визнав ордер кіпрського суду, і заборона дійсна на території Німеччини. Гута не може продати віллу, поки суд у Нікосії остаточно не вирішить долю його активів”, – розповідають автори розслідування.
За інформацією видання, Карачун каже, що готовий чекати з купівлею стільки, скільки буде треба, а поки що взяв віллу в оренду.
Раніше стало відомо, що Микола Гута володіє найдорожчою віллою у Німеччині. Коли олігарх вирішив продати віллу, він виставив її за 18 мільйонів євро.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.