В Україні у 2015 році створено систему пробації, як важливий елемент у вирішенні проблемних питань та повернення до законослухняного життя у суспільстві осіб, які вчинили правопорушення. Працевлаштування даної категорії громадян є важливим аспектом у роботі із ними.
За ініціативи Тернопільського міськрайонного відділу з питань пробації відбулась зустріч відвідувачів даної установи із завідувачем сектору рекрутингу Ольгою Тихович та заступником начальника відділу організації працевлаштування населення Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Ольгою Маринчук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Фахівці МРЦЗ розповіли присутнім про соціальні послуги клієнтам у сприянні в працевлаштуванні, про порядок реєстрації у центрі зайнятості; ознайомили із актуальними вакансіями на ринку праці, можливостями професійного навчання та підвищення кваліфікації, пошуку роботи; відповіли на запитання присутніх щодо адаптації на ринку праці; роздали інформаційні матеріали.