Виклик про грабіж на вулиці Шептицького надійшов патрульним 4 серпня, близько 22-ї години.
Заявник розповів охоронцям порядку про те, що невідомий чоловік поцілив у нього пляшкою, погрожував фізичною розправою та викрав мобільний телефон. Після скоєного, зачинився в одному з офісних приміщень на третьому поверсі.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Знайти приміщення, де заховався, ймовірний, грабіжник, патрульним виявилося нескладно, бо за дверима було чутно його крики та лайливі слова. Після кількох попереджень інспекторів, він відчинив двері і впустив поліцейських всередину. При собі чоловік мав телефон, який впізнав заявник.
На місце події патрульні поліцейські викликали слідчо-оперативну групу, для з’ясування всіх обставин. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 КК (грабіж).