enerhetyk-ua Вуличне радіо

Три звернення до поліцейських із заявами про шахрайське викрадення коштів із рахунків за два дні. Тернополянин 1958 року народження втратив 30 000 гривень зі своєї картки.  

Все за старою схемою: до нього зателефонував «банківський працівник». Під приводом розблокування карток дізнався персональні дані, за домогою яких зняв круглу суму. Потепілий не повірив своїм очам, коли на його мобільний прийшло сповіщення про зняття з кредитки 25 тисяч гривень та ще 5 000 з пенсійної.



За аналогічної схемою потерпіло ще двоє жителів обласного центру. 52-річна тернополянка втратила 48 490 гривень, а ще одна заявниця – 9 297 гривень. Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини1 статті 190 Кримінального кодексу України.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Новий прокурор Тернопільщини Віталій Панченко розповів про місця сили, спорт і родину
23:14, 14 Вересня, 2025

Новий прокурор Тернопільщини Віталій Панченко розповів про місця сили, спорт і родину

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: