У Кременці біля РАЦСу облаштували фото-зону для молодят
У Кременці біля РАЦСу для молодят облаштували фото-зону. Клумбу у вигляді серця, перебитого стрілою, створили комунальники КП «Кременецьблагоустрій». Контури «живого серця» засадили самшитовими кущами, а середину засипали червоним щебенем, щоб подружжя, роблячи світлини під час дощу, не забруднилися.
Про це повідомили у Кременецькій міській раді.
Останні новини:
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті