За результатами моніторингу інфекційної захворюваності, який проводить працівники Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, 18 липня на Тернопільщині за первинними діагнозами зафіксували 50 випадків інфекційних захворювань. Зокрема, зареєстрували 6 випадків гострої кишкової інфекції, по одному випадку харчової токсикоінфекції, лептоспірозу, вірусного гепатиту та хронічного гепатиту С. У 10 людей виявили кір, у 4 – вітряну віспу, у 3 – туберкульоз, у 2 – хворобу Лайма. Також зареєстрували 1- випадків присмоктування кліщів, 5 випадків покусів тваринами, 3 випадки корости, 2 – мікроспорії та 1 випадок – піідозра на отруєння грибами.
Про це повідомили у Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська