Тисячі паломників не лише з усіх куточків України, я й із-за кордону прямують до Зарваниці, де щороку в середині липня відбувається Загальнонаціональна проща.
Актуальним залишається питання цілковитої безпеки шляху й самого перебування у Марійському духовному центрі. Як запевнив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, всі компетентні служби при потребі готові надати кваліфіковану допомогу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Сьогодні я переконався в тому, що наші стражі порядку, медичні працівники й рятувальники — цілком готові до несення служби у ці важливі дні. У ціляє безпеки на прощі будуть присутні також військові та співробітники Служби безпеки України», — підкреслив очільник Тернопільщини.
Варто додати, що вздовж шляхів до Зарваниці, якими прямує піша колона, облаштовані медичні пункти з ліками й питною водою, є також місця для відпочинку.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/07/14/728cc98dc4163ddc5b99770866f27a57.jpg)