Отець Олег Харишин у себе в Фейсбуці розповів про студента Тернопільського медичного університету на ім’я Джон, який приїхав на навчання з Республіки Гани.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Він, як вірний Католицької Церкви, долучився до паломництва, щоби спільно з українцями пройти дводенний виснажливий маршрут до чудотворного місця та молитися за мир у всьому світі, – написав в соціальній мережі священик.