Як розповіла під час презентації проекту «Де Живе Українська» Ірина Демкур, будь-яка праця дає добрі плоди не без підтримки однодумців.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
— Коли ми розпочали колекціонувати етносорочки, одразу починали будувати й ТВЦ «Атріум». Звичайно, ми мали багато клопіткої роботи, проте Тарас завше підбадьорював мене: «От побачиш, як усе буде через декілька років!» Зараз, на щастя, все стало на свої місця і наша праця тепер послужить і для інших людей, — поділилася Ірина Демкур.
Про важливість проекту для українців, які сьогодні, на жаль, живуть поза межами своєї Батьківщини, розповів Тарас Демкур.
— Нам було дуже приємно долучитися до цього проекту, адже в ньому вагому роль грала саме соціальна складова. Я із дружиною багато мандруємо по світі і бачимо, що чимало українців живе за кордоном. Спостерігаю, що ці люди здебільшого живуть тою Україною, якою жили їхні діди та прадіди 100-120 років тому. Наша закордонна діаспора через телебачення може почути про свою корінну державу не найкращі факти – війна, нестабільна економіка, відсутність перспектив. Саме завдяки проекту та презентації фільму в інших країнах нам вдалося показати всьому світові, що Україна – особлива нація з багатовіковою історією і тут живуть люди, що здатні себе реалізувати на Батьківщині, — наголосив пан Тарас.
Чоловік також підмітив, що разом із дружиною втілює в життя низку своїх проектів, які допомагають популяризувати рідну культуру. Зокрема, родиною був створений альбом Пінзеля, який презентували в Луврі, — повідомляє сайт “Тернополяни”.