Працівники Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України провели моніторинг інфекційної захворюваності і станом на 3 липня в області за первинними діагнозами зафіксували 3 людей хворих на вітряну віспу та 4 – на кір. Також зареєстрували 8 випадків гатроентероколіту, по одному випадку кашлюку, хронічного вірусного гепатиту В, харчової токсикоінфекції, вірусного гепатиту та аскаридозу. Також виявили 8 випадків покусів тваринами.
Про це повідомляють у Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ