Перша група дітей з Тернопільської області, чиї батьки є учасниками АТО, проведе два тижні у дитячому таборі у Мазовецькому воєводстві Республіки Польща. Адже саме туди на оздоровлення їх запросили наші польські партнери. 40 діток відправилися з Тернополя сьогодні, 1 липня. Провести їх прийшли рідні та друзі, влада та духовенство.
«Приємно те, що ми сьогодні не наодинці з війною, яка має місце з російським окупантом. Приємно те, що партнери нашої області, партнери-регіони Польщі, Литви, Угорщини, Хорватії, Сербії з нами підтримують контакти не тільки на рівні моральної підтримки, а й беруть безпосередню участь в оздоровленні дітей та родин учасників бойових дій, а також самих учасників бойових дій», – зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/02/7e21de2b94b1639ed88ad023abc76140.jpg)
Власне, дана поїздка відбувається за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації на запрошення Союзу польських харцерів з Мазовецького воєводства. Харцери це – аналог українських пластунів, тому відпочинок буде активний і дуже насичений різноманітними заходами.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/02/baa9e1d4e863b7667126324a6f579a44.jpg)
За останніх три роки, нагадаємо, вдалося відправити на оздоровлення за кордон близько 400 дітей. Цього року планують оздоровити ще 200.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/02/62ad5487d0d12fb08ee997633f5f02c9.jpg)