Тернопільський співак, композитор Андрій Підлужний знімає у місті кліп на пісню «Навіки» із кінофільму «Король Данило». У зйомках кліпу беруть участь відомі музичні виконавці – гурт «Піккардійська терція» і Тоня Матвієнко. За задумом режисерів, саундтрек фільму «Король Данило» – пісня «Навіки», яку запишуть в Тернополі, матиме нове акустично-акапельне звучання.
Побував на знімальному майданчику і міський голова Сергій Надал. Очільник міста привітав зіркових гостей у Тернополі та побажав плідного творчого процесу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Я радий вітати відомих українських виконавців у Тернополі. Ми пишаємося, що у нашому місті живе такий знаний композитор, виконавець, музикант, актор та телеведучий, як Андрій Підлужний. І я дякую Андрію, що він згуртував еліту української естради у файному місті, – зазначив очільник Тернополя. – Ми раді будемо співпрацювати разом з зірками української естради заради промоції та розвитку нашого міста».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/187b0926ece4efb3181d3c94d0d1a509.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/a9adc6aa17938815817e5c0f7f4735f8.jpg)