Слідчі Кременецького відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за статтею 335 ККУ. Житель одного з сіл району не з’явився до пункту відправки на військову строкову службу.
До поліцейських матеріали надійшли від міського військового комісаріату. 22-річний житель району, пройшовши медичну комісію, був признаний придатним до військової строкової служби, проте в день відправки до комісаріату не з’явився.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
Чи була в призовника вагома причина, чи ухилення від призову було свідомим – правоохоронці з’ясують під час розслідування.
Нагадаємо, ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на строк до трьох років.