Сьогодні, 27 червня, близько 17 год. в селі Озерна, недалеко від Тернополя, сталась жахлива ДТП. Унаслідок аварії загинуло 2 жінки. Травмовану дитину швидка відвезла в Зборівську районну лікарню в реанімаційне віділення.
Як повідомили в прес-службі УПП в Тернопільській області, відбулося зіткнення автомобіль Nissan і військової вантажівки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За інформацією Досьє 102 на місце аварії виїжджала слідчо-оперативна група. За попередніми даними, водій Nisan виїхала на смугу зустрічного руху та врізалася у ГАЗ 66, який належить Збройним силам України. На момент аварії у салоні іномарки перебувало дві жінки та дитина. У вантажівці двоє військових в кабіні і двоє в буді.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/27/313c6688103b681768f9d66d3b944c9b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/27/6bddf38b0c46bc2df1b329afedeb6d4b.jpg)
В результаті удару дві жінки загинули. П’ятирічну дитину у важкому стані доправили до лікарні. Один солдат звернувся до медзакладу з переломом ключиці. Інших військових оглядають лікарі.
Встановлять слідчі і причину виїзду легківки на смугу зустрічного руху. Триває слідство відповідно до статті 286 частина 3 ККУ.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/27/b0e14e940fdaaf589001bb367ee66ef6.jpg)