Легендарна “Стара піцерія” в Тернополі більше не працює. Як пишуть тернополяни в соціальній мережі, її закрили на ремонт. Сподіваємося, вже незадовго вона повернеться до нас класичним приємним смаком своїх легендарних страв – піци з ковбасою, спагеті по-міланськи, курячим бульйоном, томатним і фруктовим соками.
А ще, звісно, ремонт принесе звичну любязність обслуговування, нові сільнички та перечниці, серветки та працюючий кондиціонер. При цьому. важливо не згадувати про побачене за лаштунками тамтешньої кухні в програмі “Ревізор”. Памятаєте?
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, нещодавно власники більшили ціну на свої смаколики. Піца вже коштувала 12 гривень, спагетті 25, бульйон – 10, – пише Місто.