Схвильована мати зателефонувала на гарячу лінію 102 і повідомила, що її 15-річна донька не повернулася додому і на дзвінки не відповідає. Виклик надійшов близько 11-ї години вечора, 26 червня.
Жінка детально описала поліціянтам прикмети доньки. Патрульні одразу розпочали пошуки 15-річної дівчини. Її швидко знайшли неподалік від вулиці Куліша.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Неповнолітню доставили додому, провели бесіду щодо подальшого уникнення подібних ситуацій.