Тернополянин пропонує віддати будівлю недіючого заводу Ілону Маску
Роман Кульчицький 18 червня зареєстрував петицію, щоб віддати будівлю заводу “Текстерно” у Тернополі під Гігафабрику Ілона Маска.
За словами Романа, сьогодні американський геній Ілон Маск шукає територію у Європі для облаштування третьої своєї Гігафабрики, – пише БезТабу.
Власник SpaceX, Тесла, The boring company, Hyperloop та інших компаній Ілон Маск і справді шукає платформу для будівництва свого підприємства у Європі.
Сьогодні петиція зібрала уже 158 голосів. Якщо набере 300 протягом 30 днів, то пропозицію має розглянути Тернопільська міська рада.
Як наголошує Роман Кульчицький, якщо Ілон Маск будуватиме свою Гігафабрику у Тернополі, то тут буде створено нові робочі місця, підприємство не пустуватиме, до того ж це збільшить потік туристів у місто.
Останні новини:
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав Тернопільську обласну дитячу лікарню
- «Медоїди» ССО: українські мисливці за «Буками», «Панцирями» та «Зоопарками»
- «Кава зі смаком пороху під безперервні вибухи»: артилерійськими буднями поділився гвардієць 2-ї Галицької бригади
- «Допоможемо Миколаю зберегти життя наших!»