У Підволочиському районі тернополянин поцупив вудки у рибалок

Опубліковано:
26 Червня, 2018 о 19:13

Трапилось це неподалік села Гнилички Підволочиського району. Із місцевого ставка зникли 5 рибальських вудок.

Виявилось, що поцупив їх 42-річний тернополянин, який вештався селом у пошуках легкої наживи. Крадія поліцейські затримали. У відділенні з’ясувалось, що житель обласного центру неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. У скоєному чоловік зізнався. 

Йому загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вудка, #крадіжка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
«Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт
11:24, 7 Березня, 2026

«Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: