Обережно: у Тернополі патрульні продовжують виявляти п’яних водіїв
1,32 проміле показав драгер у водія ВАЗ. Його виявили працівники пожежної служби і передали патрульним 24 червня, близько 3-ї години ночі, в селі Смиківці. Нагадаємо, допустима норма 0, 2 проміле, тож у кермувальника алкоголь в крові перевищував у майже 7 разів.
Інспектори на водія-порушника склали адмінматеріали за керування напідпитку та за відсутність документів. До речі, якщо водія вперше виявляють нетверезим за кермом, у такому разі йому загрожує штраф у розмірі 10 200 гривень та позбавлення права керування транспортним засобом упродовж року.
Нагадуємо громадянам про те, що вживання алкоголю за кермом може призвести до трагічних наслідків. П’яний водій – потенційний вбивця!
Останні новини:
- Скандал у Тернополі: підозрюваного в розкраданні 44 млн для оборони обрали президентом асоціації боротьби
- Розвідники отримали привітання від Командувача ОК «Захід» напередодні професійного свята
- Тирамісу: покроковий рецепт італійського десерту
- Кіно для настрою: три фільми, що захоплять із першої хвилини