Днями у Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського відбулась зустріч у рамках творчої співпраці викладачів коледжу і представників української діаспори Франції. З цього приводу коледж відвідала французька делегація, представники якої були щиро вражені нашою українською гостинністю.
Для шанованих гостей студенти відділення «МузиЧне мистецтво» підготували святковий концерт і просто зачарували своєю майстерністю. Виступи талановитих вихованців престижного навчального закладу України супроводжувались гучними оплесками, захопленнями та непідкупними емоціями гостей. Вихідцям з України, що волею долі опинилися на чужій землі, Чортків, коледж і яскравий концерт нагадали про рідні корені, рідне слово і пісню.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Знаково, що ведучим та перекладачем на заході був особисто директор коледжу Роман Пахолок.
Фото із сайту Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О.Барвінського.