У Тернополі розпочалась школа «Молодь змінить Україну» фонду родини Богдана Гаврилишина

Опубліковано:
20 Червня, 2018

Цими вихідними у Тернопільському «Центрі науки» понад 20 державних службовців, активістів громадського сектору та соціальних підприємців з Тернополя, Ужгорода, Сатанова, Чорткова, Станиці Лугансьої та Смиги.

У цьому році программа передбачає не лише відбір команд, які поїдуть у шість країн Європи вивчати європейський досвід ефективного управління, у межах програми передбачається надання мікрогрантів на реалізацію регіональних проектів учасників, а також модульна система навчання в межах локальних шкіл у шести містах України: Вінниці, Тернополі,Чернігові, Черкасах, Полтаві та Запоріжжі.Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку.

Спікерами школи стали начальник Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Дейнека, директор КП “Туристично-інформаційний центр міста Тернопіль” Тарас Ковальчук, радник міськогоголови Антон Марчевський, Максим Черкашин з ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, співорганізатор музичного фестивалю “Файнемісто”, консультант з управління Олег Мушій, начальник управління інформаційних технологій Львівської міської ради Марта Романяк, ГО «Файне.UA» Юрко Кулик, керівник Тернопільского Іт-кластеру Катерина Міхайліді.

Учасниками програми є молоді люди у віцівід 20 до 35 років, які є активістами громадських організацій, державними службовцями, чинними депутатами міських, районних та обласних рад та представники соціального бізнесу. Це молоді громадяни, які пов’язують своє майбутнє з Україною і прагнуть позитивних змін для країни. Вони мають певнізнання про світ та володіють іноземними мовами. Вони є професійні, етичні, активні в громадському чи політичному житті та вміють працювати в команді.

На сьогодні учасниками програми «Молодь змінить Україну» попередніх років створена асоціація, яка складається більшніж з 500 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами чи розвивають власний бізнес.

null

 

null

Володимир Антків

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #гаврилишин, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #фонд, #школа
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: