У Тернополі патрульні зупиили авто, в якому було майже 30 кілограмів бурштину
Автомобіль RENGE ROVER, який порушив правила дорожнього руху, на вулиці Микулинецькій у Тернополі 17 червня зупинив екіпаж патрульної поліції. В салоні авто перебувало троє чоловіків – двоє жителі Чернівецької та один – Херсонської областей.
Під час поверхневого огляду іномарки в багажнику полцейські знайшли декілька мішків з речовиною, схожою на сирець бурштину. Давати будь-які покази чоловіки відмовилися.
Оперативники, отримавши санкцію на проведення обшуку, оглянули вміст мішків. В одному з них було більше 29 кілограм бурштину, а в інших – деревне вугілля. Іномарку разом із вантажем доправили на спецмайданчик Тернопільського відділення поліції.
Звідки та чиї корисні копалини, а також, куди їх перевозили, – поліцейські встановлюють. Триває слідство відповідно до статті 198 ККУ.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- У Тернополі комунальник отримав 4 роки тюрми за торгівлю впливом на ТЦК
- Кінець золотої епохи: олімпійська чемпіонка з Тернополя офіційно завершує кар’єру в біатлоні
- Оприлюднено перелік адрес пунктів обігріву в Тернополі, що відкриються сьогодні
- Пораненим військовим на Тернопільщині оформлюють паспорти просто в лікарнях