Випадок трапився об 11:30 годині на вулиці Микулинецькій. Патрульні зупинили водія Сіtroen Jumpy, який порушив правила дорожнього руху, а саме: проїхав на заборонений червоний сигнал світлофора.
66-річному водію патрульні пояснили суть вчиненого ним правопорушення та пояснили, що за це передбачена відповідальність (штраф у розмірі 425 гривень). Під час оформлення адмінматеріалів водій підійшов до службового автомобіля та попросив “вирішити питання на місці”, пропонуючи гроші. Після відмови інспекторів водій кинув у салон 200 гривень.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Для документування факту пропозиції неправомірної вигоди на місце виїхала слідчо-оперативна група. За такі дії водію загрожує кримінальна відповідальність.