Євдокія Фендич проживає на Тернопільщині. Їй 34 роки, мати чотирьох дітей. Жінка взяла участь у відомому телешоу «Я соромлюсь свого тіла». Єводкія розповіла про те, що має алкогольну залежність. Вона каже, що час від часу випиває, а коли «іде в запій» – спиртного вживає немало: у перші дні може випити 0,7 пляшки горілки, а уже в наступні дні дещо менше, але все ж не зупиняється. Після того вона тривалий час багато спить і не виходить на вулицю, не спілкується з людьми.
Проте, з вірою у те, що може себе змінити – Євдокія прийшла на проект «Я соромлюсь свого тіла», щоб розповісти усю правду про своє життя. Допомогти жінці взялася лікар Катерина Безвершенко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Детальніше дивіться у відео: