У Тернополі перший комунальний низькопідлоговий автобус незабаром розпочне здійснювати рейси маршрутами міста. Автобус був закуплений КП «Тернопільелектротранс» відповідно до договору лізингу, – пише Доба.
«Придбання першого низькопідлогового автобуса марки MAN, розрахованого на 80-100 пасажиромісць, є першим кроком на шляху до створення єдиної муніципальної транспортної компанії Тернополя, – наголошує міський голова Сергій Надал. – Цей комфортний сучасний автобус, розроблений провідним міжнародним виробником, забезпечує рівень викидів відпрацьованих газів на рівні вимог Євро-5, відтак є екологічно безпечним видом транспорту. Наразі проводяться процедура реєстрації міського автобуса, після визначення маршруту, він розпочне курсувати вулицями Тернополя».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, 2018 року у Тернополі розпочалася масштабна транспортна реформа, згідно якої заплановано закупівлю близько декілька десятків великих міських автобусів та створення єдиної муніципальної транспортної компанії.