У рамках Дня захисту дітей у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбувся захід “Свято дитини”, який організували для дітей з інвалідністю. Міні-театр та кінотеатр, а також велике різноманіття майстер-класів підготували працівники музею для маленьких тернополян, повідомляє сайт Доба.
За словами заступника директора обласного краєзнавчого музею Наталії Чеканової, свято організували в інклюзивній програмі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
— Для дітей з інвалідністю та обмеженими потребами ми сьогодні створили справжнє свято. Маленьки тернополяни відвідають майстер-класи, виставки, іграшки, де наші науковці допоможуть створити їм іграшки із соленого тіста. Малюки спробують себе у розкопках та будуть плести віночки, — розповіла ДОБІ заступник директора обласного краєзнавчого музею Наталія Чеканова.
До заходу долучилася Національна скаутська організація “Пласт” та Тернопільський національний педагогічний університет.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/01/7ae0027eaef0ef862835924aa73eb780.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/01/fc025c74a05c7cde00ef34a4eb8fba11.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/01/7710977997a2140375840af890c3e717.jpeg)