Юні шанувальники театру Тернополя можуть навчитися цьому мистецтву в школі (Фото)

Опубліковано:
1 Червня, 2018

Останнім часом театральне мистецтво викликає значне зацікавлення у молоді. Діти із задоволенням відвідують театральні студії, беруть участь у драматичних постановках. А розвиток кінематографу в Україні, проведення різноманітних кастингів відкривають широкі можливості зніматися в кіно. Але звичайно, аби яскраво та професійно проявити себе у цій сфері, потрібно ретельно займатися. І можливості для цього у Тернополі є, – оголошено набір на театральний відділ з 5 класу в Тернопільський ліцей № 21- спеціалізовану школу мистецтв імені Ігоря Герети.

Крім загальноосвітнього компоненту, діти тут матимуть можливість навчатися за п’ятьма основними дисциплінами мистецького профілю. Зокрема, це основи акторської майстерності (розвиток уваги, фантазії, уяви, постановка спектаклів); основи сценічного мовлення (постановка мовного голосу на дихання, виправлення різних дефектів мовлення, логіка і культура мови); основи сценічного руху (гармонія руху, вивчення рухових навичок і технічних прийомів, ознайомлення з історичною стилістикою руху, елементами сценічного бою, хореографічні постановки, розвиток пластичної уяви); основи театрального гриму (отримання знань з історії гриму, вміння визначати структуру гриму щодо пластичних даних обличчя і його міміки; освоєння техніки малюнка і портретного живопису; оволодіння всіма виразними засобами і прийомами гриму); історія театрального мистецтва (загальні відомості про світовий та український театр, режисерів та акторів театру).Заяви прийматимуться до 5 червня. Детальну інформацію можна отримати  за телефоном 067-844-47-29

null

Фото: Тернопільська липа
null

Фото: Тернопільська липа

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #діти, #мистецтво, #молодь, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #театр, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: