Націоналісти не дозволять Потапу виступити в Тернополі
Поки війна йде на сході країни, промосковські послідовники продовжують культурну експансію по всіх теренах.
Наразі це черговий концерт низькосортної російської попси “mozgi” на чолі з потапом, який вже отримував на горіхи в Тернополі, за часів януковича і від того часу не з’являвся.
Окрім того, не можна пробачати морально ганебного вчинку потапа, а саме виступу в росії, з опущеними штанами. Саме в такому образі він представлявся українським співаком.
НВР “Правий сектор” Тернопільщини вважає ці вчинки, такими, що підривають репутацію України, та знищують вагомість такого терміну як народний артист України, а також нищать українську культуру, та патріотичне середовище.
Ми оголошуємо бойкот концерту потапа та гурту “mozgi”, і розцінюємо його як таки, що сприяє експансії російської культури, та загрожує культурному становищу країни. А особливо в час війни.
А також закликаємо всіх свідомих українців, представників культури, музикантів, прийти і продемонструвати що нам не потрібен пострадянський, низькосортний, російськомовний шлак.
Залишаємо за собою право, діяти в інтересах України, та захищати її всіма доступними методами.
Останні новини:
- Скандал у Тернополі: підозрюваного в розкраданні 44 млн для оборони обрали президентом асоціації боротьби
- Розвідники отримали привітання від Командувача ОК «Захід» напередодні професійного свята
- Тирамісу: покроковий рецепт італійського десерту
- Кіно для настрою: три фільми, що захоплять із першої хвилини