У тернополянки телефон вкрав знайомий
Трапилось це одному із мікрорайонів обласного центру. До потерпілої підійшов знайомий. Поспілкувавшись, попросив її телефон, щоб зателефонувати. Тернополянка навіть подумати не могла, що її приятель на таке здатний. Тож, нічого не підозрюючи, дала мобільник. Не встигла вона обернутись, як молодик втік разом з її телефоном.
Крадія розшукали поліцейські. 28-річний житель Збаражчини у скоєному зізнався. Крадену річ він одразу продав, а виручені кошти витратив на власні потреби. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі