Мініатюрну зелень і трави вирощують самі та батькам Богдану та Марині Гаригам з Деренівки Теребовлянського району запропонували діти син Семен та його дружина Яна- випускниця Київського національного університету біоресурсів і природокористування, за дипломом – агроном. За методом гідропоніки молоде подружжя вирощує в теплицях міні- зелень: салат, листковий буряк, базилік, руколу, маш- салат та мангольд , мазуну- японську капусту.
– Міні- зелень для перших страв. салатів. прикрас охоче купують городяни. вона майже у двічі дорожча. і не вимагає великих людських і фінансових затрат,- каже Яна Гарига. В тепличному арсеналі є також розмірон, росма, мініатюрний соняшник, кукурудза, горошок, гірчиця, амарант або усім відома щириця.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
Не відмовилися ентузіасти незвичного бізнесу в Деренівці від традиційних ранніх овочів, які висівають, доглядають і реалізують на ринках Тернопільщини та сусідніх областей. Зокрема помідори. перець, баклажани, ротунду , на зелене перо- цибулю, ранню капу сту.Це все- таки прерогатива старших Гариг-Богдана і Марини. Доречі бізнесмени самі собі знайшли « нішу» в умовах ринкової економіки на селі, що сьогодні переживає масове безробіття, низький рівень демографічної ситуації та масовий бум трудової міграції працездатного населення Тернопільщини та Західної України.
Ярослав Бачинський.