Розмітку на дорогах Тернополя продовжать наносити після дощів

Опубліковано:
21 Травня, 2018 о 11:43

Нанесення розмітк у Тернополі  на деякий час припинено через відсутність  погодніх умов для здійснення таких робіт, розповідає начальник відділу технагляду ТМР Олег Вітик.

– Роботи із нанесення розмітки вже виконано на окреми хвулицях. Зокрема, нанесено осьову лінію від дамби Тернопільського ставу, впродовж вулиці Руської, проспекту Степана Бандери, вулиця 15 Квіня до перехрестя Злуки – Купчинського. На перелічених ділянках також нанесені пішохідні переходи, – розповідає Олег Вітик.



Здійснення робіт з нанесення розмітки планували продовжити на вулицях Качали, Листопадовій, Коперника, Опільського, Грушевського, Крушельницької. Втім до настання сприятливих погодних умов роботи призупинено, повідомляє Тернопіль житлово-комунальний. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #дорога, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #розмітка, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Інтерв'ю
З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади
22:13, 17 Січня, 2025

З докторантури на передову: історія тернопільського “Історика” з 105-ї бригади

ТОП новини тернопільщини: