Інспектори муніципальної поліції на «гарячому» спіймали порушника , який наносив написи «графіті» на залізничному мості по вул. Микулинецькій в м.Тернополі. На цю особу оформлено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП за порушення Правил благоустрою м.Тернополя.
Хочемо наголосити, що за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у виді накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-850грн).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Муніципальна поліція і надалі буде проводити рейди по виявленню та встановленню осіб-«графітчиків» , які наносять шкоду туристичній привабливості нашого міста.