Розпочалися роботи з облаштування клумб у центрі Тернополя
Працівники ТДВ “Зелене господарство” приступили до висаджування квітів на клумбах, що на вулиці Сагайдачного. Того ж дня було висаджено “фірмові” тернопільські канни, без яких вже неможливо уявити наше місто впродовж останніх десятиліть.
Також висадили на клумбах петунії різноманітних кольорів, чорнобривці, агератум, алісум, хлорофітум та інші квіти. Роботи продовжаться за сприятливих погодних умов на клумбах поблизу памятника Кобзарю, на бульварах Тараса Шевченка та Данила Галицького.
Також на проспекті Степана Бандери вже традиційно висадять клумбу у формі тризуба.
Останні новини:
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік