Гімнастка тернополянка здобула золоту медаль на VII Всесвітній гімназіаді у королівстві Марокко
Анастасія Бачинська 14 річна гімнастка, яка свій спортивний шлях починала у Тернополі, впевненно завойовує спортивні вершини. У складі збірної України Настя прийняла участь у VII Всесвітній літній Гімназіаді – 2018 у королівстві Марроко у місті Марракеш. Разом з командою вона виборола ІІ місце (склад команди Анастасія Бачинська, Тетяна Мокляк, Дар’я Муржак, Катерина Куліній), а в особистому заліку з багатоборства І місце та золоту медаль гімназіади.
Читайте також
Наші юні спортсмени виступають успішно – за два дня змагань наша збірна завойювала 11 золотих, 11 срібних, 12 бронзових, усього – 34 медалі. Українські спортсмени представляють такі види спорту: боротьба греко-римська, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, фехтування
Винятково для української делегації в мерії міста Марракеш напередодні Офіційного відкриття Всесвітньої літньої Гімназіади влаштували офіційний прийом за участю заступника міністра освіти і науки України Романа Греби, Почесного Консула України в Марракеші Мохамеда Ель Ідрісі, заступника мера міста та голови української делегації Вадима Стеценка. Кожен побажав чесної боротьби та успішних стартів нашій команді – повідомляють українські керівники та закликають вболівати за Україну, за майбутніх олімпійських чемпіонів!
Останні новини:
- Тернопільський осередок ГО «Захист Держави» провів Всеукраїнський Різдвяний турнір з футзалу серед ветеранів
- Тернополяни вибороли низку медалей на чемпіонаті України з джиу-джитсу
- Протоієрей Андрій Любунь став «Громадським діячем року 2025» за версією премії «Гордість Тернопілля»
- Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона