Тернопільське культурно-просвітницьке полонійне товариство разом із Школою імені Марії Конопницької в Дзєкануві-Лєсьному реалізувало другу частину проекту міжшкільного обміну «Полонійна родина».
23–27 квітня в Тернополі гостювали учні з Дзєканува-Лєсьного. Вони взяли участь у другому етапі проекту «Полонійна родина». У рамках першого, реалізованого в грудні минулого року, учні з Тернополя відвідали Дзєканув-Лєсьний.
Перегляньте також:
- Підприємці з Тернопільщини підозрюються у переправі чоловіків закордон
- Друге місце в Україні: ТНПУ лідирує за працевлаштуванням
Візит розпочався спільною поїздкою до Львова 23–24 квітня. Учні з Тернопільського культурно-просвітницького полонійного товариства і Школи імені Марії Конопницької відвідали стару частину міста і Меморіал львівських орлят. Таємниці старого Львова їм відкрила екскурсовод Вєра Шершньова.
Наступного дня, тобто в середу, 25 квітня, відбувся майстер-клас, який провела Наталія Урбанська, викладачка Школи народних ремесел у Тернополі. Кожен учень намалював плакат, присвячений сторіччю незалежності Польщі, та виготовив невеличкий сувенір із глини. Далі в програмі була поїздка до Чорткова і Кам’янця-Подільського. 26 квітня екскурсовод Марія Пустельник розповіла учням про багату історію Чорткова та його мультикультурність, а Олександр Муляр ознайомив їх із «містом семи культур», тобто Кам’янцем-Подільським, і шляхом героїв «Трилогії» Генрика Сенкевича.
Візит учнів із Дзєканува-Лєсьного в Україні завершився 27 квітня. П’ять днів промайнули, як один: було багато радості, сміху, нових вражень та інформації… і багато сліз на прощання.
Дворічний проект міжшкільного обміну «Полонійна родина», присвячений сторіччю відновлення Польщею незалежності, був реалізований завдяки фінансовій підтримці Міністерства освіти Польщі за посередництвом фонду «Свобода і демократія».