Черговий вибух у Києві стався у багатоквартирному будинку (Відео)
У Києві знову пролунав вибух – цього разу в житловому будинку. На щастя, обійшлося без жертв, є лише один легко потерпілий.
Про це повідомив сайт dtp.kiev.ua. “Вибух у квартирі в Києві: працювали рятувальники КАРС, один постраждалий. Виїзд «Титал» — вул. Омеляна Горбачова (до перейменування — прим.ред.), 16 кв. 48 = вибух у квартирі”, – було сказано в короткому повідомленні.
На даний момент відомо лише про одного постраждалого. В результаті вибуху чоловік отримав незначні ушкодження — опіки обох ніг. Потерпілому запропонували госпіталізацію, але він від неї відмовився.
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр