Учора, 25 квітня 2018 року, представники Ради прокурорів зустрілись із працівниками органів прокуратури Тернопільської області для налагодження комунікації та ефективної співпраці. Тернопільщина була першою, де провели такий захід представники прокурорського самоврядування.
З прокурорами Тернопільщини спілкувались Голова Ради прокурорів України -Михайло Місюра, члени Ради – Артем Фоменко та Наталія Лещик.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
Мета їх приїзду– налагодження прямого зв’язку, діалогу між прокурорами на місцях та представниками Ради, забезпечення участі прокурорів у питаннях внутрішньої діяльності. Основна увага у виступах представників Ради приділялась застосуванню вимог закону щодо прокурорського самоврядування у частині матеріально-технічного, медичного забезпечення прокурорів та з кадрових питань. Також учасники заходу обговорювали питання гарантій незалежності прокурорів, їх безпеки, належного пенсійного забезпечення, соціального захисту тих працівників, які вимушено змінили місце проживання у зв’язку з подіями на Сході України та у Криму, проте продовжили працювати в органах прокуратури України.
Прокурори місцевих прокуратур та апарату прокуратури області, присутні на заході, відзначились активністю, адже озвучувались проблеми, з якими вони щодня стикаються у роботі. Світлана Козар, Олег Маслюк, Галина Борщевська, Михайло Карпець висловили своє бачення проблем щодо організації кадрового забезпечення, медичного обслуговування прокурорсько-слідчих працівників, формування критеріїв оцінювання прокурорів.
За словами представників Ради, отримані пропозиції будуть опрацьовані ними та враховані при прийнятті рішень.
Довідково: Рада прокурорів України – вищий орган прокурорського самоврядування у період між всеукраїнськими конференціями прокурорів. Вносить рекомендації про призначення та звільнення прокурорів з адміністративних посад, розглядає питання правового, соціального захисту прокурорів та членів їхніх сімей і приймає відповідні рішення з цих питань, здійснює інші повноваження, передбачені Законом України «Про прокуратуру». У Раду обирають 13 осіб, 2- прокурори ГПУ, 4- прокурори місцевих прокуратур, 2- вчені, призначені з’їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.