Уже цих вихідних в Тернополі проведуть перші семінари з «НейроSерфінгу»
Уже на цих вихідних у Тернополі проведуть перші семінари з “НейроSерфінгу”.
Організатор – керівник Центру східної культури «Лотос» у Тернополі Микола Більчук усіх запрошує до участі. За його словами, ідея таких семінарів виникла під час проведення військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім». В основі проекту – програми китайських та японських шкіл, у яких виховують майбутніх управлінців.
«Семінари будуть цікавими. Ми будемо тренувати тунельний підпериферійний зір, слух, почуття ритму, пам’ять та координацію. Також тренуватимемо здатність входити в творчий потік, відчуття балансу та рівноваги. Налагоджуватимемо нові нейронні зв’язки в мозку, який ми будемо програмувати на ефективнішу і досконалішу поведінку. Охочі потрапити на заняття можуть звертатися за номером: 80671961881», – розповідає Микола Більчук.
Катерина Богуславська.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина