Журналісти газети “Край” сфотошопили апокаліпсис річки Дністер в Городенківському районі Франківської області через будівництво каскаду з шести ГЕС. Унікальна місцина, де знаходиться знамениті острова, які люди назвали Інь-Янь за впізнаваєму конфігурацію, у випадку реалізації плану ПрАТ “Укргідроенерго” буде назавжди змінена, як краєвид, так і екосистема річки Дністер. Навпроти берегів Городенківського району розкинулись береги Тернопільської області.
Активісти повідомляють: “Сьогодні у середу, 18 квітня, у Городенківському Палаці культури відбудеться зустріч із представниками “Укргідроенерго”, які планують “нагородити” Дністер у нашій окрузі шістьма ГЕС.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Багато залежить від вашої активності. Виберуть мешканці Городниці, наприклад, у середу парники чи поїздку на розмову з тими, хто зробить біля них дамбу з можливим підтопленням-затопленням їхніх садиб разом із із парниками?
Публікуємо першу сторінку “Краю” річної давності спеціально для тих, хто каже, що газета шукає піару. Рік минув, плани з ГЕС ніхто й не думає відмінити. Стосується всіх, кому дорога доля Дністра“.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/18/79ad5ab42cf063ecc31aa8de99be8e67.jpg)
До Городенки поїхали захисники Дністра з Тернопільщини та представники преси і телебачення. Для ефективної роботи нещодавно була створена коаліція ГО “Тернопільщина Дністрова”. Перед початком зустрічі в палаці культури відбудеться презентація “летючої”- пересувної виставки свтлин “Люди Дністра”, яку створили за підтримки Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA та Тернопільської кінокомісії про що повідомив громадський діяч Володимир Ханас.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/18/d696b61ca11afacd08a2dec2ee9d934e.jpg)