Нагадаємо, 21 листопада о 16:50 на вулиці Замковій водій автомобіля Daewoo Lanos припаркував власне авто з порушенням правил дорожнього руху. Як стало відомо, викликав правоохоронців депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта. Проте до приїзду поліції, порушник покинув місце зупинки, а заявник безпідставно почав поводити себе агресивно та неадекватно.
Як каже командир роти патрульної поліції №4 Юрій Гоїк, чоловік на інвалідному візку не реагував на зауваження людей у формі, а потім напав на поліцейських. Зірвав жетон та вихопив рацію. Патрульні намагалися заспокоїти дебошира. Чоловік пообіцяв вести себе адекватно. Проте, коли патрульні пустили його руки, він схопив дівчину-поліцейську за волосся, а після цього впав з інвалідного візка, потягнувши її за собою та пошкодивши мобільний телефон інспектора.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Поліцейські за меддопомогою звернулися до лікарні. У патрульного закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій нижньої щелепи. У дівчини-поліцейського закрита черепно-мозкова травма, забій м’яких тканин волосистих частин голови та струс. Депутат відмовився давати будь-які свідчення, але при цьому не повернув відібраний у жінки-правоохоронця нагрудний знак.
Журналістка 20 хвилин зараз перебуває у міськрайонному суді. Пан Башта присутній у залі. Послухати засідання прийшли близько 40 людей. Детальніше читайте згодом.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/18/9e57b9b9120731cf68fee17a00dcc46a.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/18/8f3aed633205f889a4d68082d83cb7a2.jpeg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/18/51a32827c148f373c96e153183b3182e.jpeg)