Мастильні матеріали та автозапчастини, а також засоби зв’язку передали з Тернополя воїнам, які служать на сході.
«Частину допомоги, зокрема масло і фільтри для автомобіля відправили військовослужбовцям 44-тої артилерійської бригади. А два мобільних телефони і чотири універсальні мобільні батареї (Powerbank) передали спецпризначенцям. До мене як до депутата звернулися з проханням посприяти у забезпеченні воїнів. Відправили на схід необхідні для бійців речі на початку квітня. Ми завжди намагаємося максимально підтримати наших військовослужбовців. Хочу з вдячністю відзначити, що цього разу до формування допомоги долучилися керівник Благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак і підприємець Сергій Мельник», – зазначає депутат Тернопільської міської ради від партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Павло Бич.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/17/ad3962421026846a7935748a31006f9c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/17/c9c7f8437e4237ee4d8d220cbce88b46.jpg)