На вулицях Кременця у Тернопільскій області хочуть засіяти мальвами. Про це на своїй cторінці у Facebook написав директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
16 квітня проект «Кременець місто мальв» презентують, та обговорять: чому саме мальви і чи змінять таким чином обличчя міста?
У коментарях під постом Андрія Левчука люди схвалюють таку пропозицію, хоча дехто зауважує, що восени, коли квіти відцвітуть – залишаться «непривабливі батоги з великим міцним корінням».