Цього року завершилась справа, яка тривала кілька рокі між Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області та ТОВ «Інфотехцентр»
ТОВ «Інфотехцентр» перешкоджав проведенню перевірок, відмовлявся підписувати будь-які документи перевірок, в наслідок чого було оскарження до суду правомірності, накладене адмінстягнення – штраф на суму 136 гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Інспекція відстоювала законність своїх вимог у судах різних інстанцій. Нарешті, 6 березня ц.р. Постановою Верховного суду України вирішено, що порушника не омине накладений штраф.
Тим більше, що визнання вини у вчиненні порушення доводить необхідність його усунення, виконання припису Інспекції, відшкодування завданих збитків за наднормативні викиди.