Колишні учні нахуліганили у рідній школі
Збитків на 10 тисяч гривень завдали Скалатській школі троє парубків. Молодики 20-ти, 22-ох та 24-ти років добряче хильнувши, вирішили розважитися. Пошкодивши металопластикові двері, проникли в навчальний заклад. У декількох класах пошкодили двері та дві камери спостереження.
Поламані двері і техніку вранці 10 квітня виявив директор школи та звернувся у поліцію. Хуліганів розшукали. Вони виявились колишніми учнями цієї школи. Дебоширам інкримінують частину 2 статті 296 Кримінального кодексу України – хуліганство вчинене групою осіб.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина