Міський голова Сергій Надал вручив продуктові набори соціально незахищеним категоріям тернополян. У пакунках є необхідні продукти для святкування Великодня: паска, яйця, крупа, цукор, м’ясні продукти тощо.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/10/240f67337172668fc684a1a22e6db33f.jpg)
Загалом, хворим, інвалідам та малозабезпеченим до Великодніх свят соціальні працівники вручили 50 пакунків з продуктами харчування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Це вже добра традиція перед Великодніми святами роздавати такі продуктові набори тим, хто потребує, у першу чергу літнім людям, які все життя працювали над розвитком міста та країни, – зазначив очільник Тернополя. – Тому нехай ці продуктові кошики зроблять свято кращим, щоб у мирі та благополуччі ви зустріли світле свято Христового Воскресіння».