Канадські інвестори планують побудувати біля села Коцюбинці сміттєсортувальний центр.
Як зазначив представник ТОВ “Шорано Холдінгс Галичина, 2” Борис Голяєв, для спорудження об’єкту рішенням сесії Коцюбинської сільської ради об’єднаної територіальної громади була виділена земельна ділянка на відстані близько 2 кілометрів від колишнього хутору Ліски, передає Тернопільська ОДА.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
«На підприємстві відходи будуть сортувати і пресувати, а потім возити на переробку у Тернопіль, де мають намір побудувати сміттєпереробний завод», – розповідає він.
За словами голови Коцюбинської сільської ради об’єднаної територіальної громади І. Воробець, сміттєсортувальна лінія забезпечить додаткові надходження у бюджет неперспективної Коцюбинської ОТГ та створить нові робочі місця для жителів громади.